Witamy wszystkich członków i sympatyków klubu BUSHIDO.

Pragniemy Was poinformować, że z początkiem 2015 roku wystartował nasz profil na portalu społecznościowym Facebook.

W związku z powyższym od tej pory aktualności będą publikowane WYŁĄCZNIE na naszym funpage'u na facebooku, który jednocześnie przejmie rolę galerii dla najnowszych zdjęć i filmów.

Zapraszamy serdecznie na: facebook.com/BushidoGdynia


UWAGA!

Aby wejść i oglądać informacje na profilu Bushido NIE TRZEBA mieć założonego własnego profilu na FB!

Wszyscy odwiedzający nasz funpage na FB (zarówno zalogowani jak i niezalogowani) mają pełen dostęp do zdjęć i postów. Jedynie dostęp do prywatnych profili użytkowników wymaga najpierw założenia własnego profilu i logowania.

PS. Archiwum opublikowanych już wiadomości jest cały czas dostępne na dole strony.

 


 

Na pewno pamiętacie małego Grzesia o którym pisaliśmy >tutaj<. Grześ już nie jest taki całkiem mały :-) Nadal jednak potrzebuje leczenia i rehabilitacji. Wspomóżmy swoim podatkiem jego walkę z mukowiscydozą. Szczegóły znajdziecie >tutaj<.

Warto mieć wpływ na to jak zostanie wykorzystany nasz podatek. Choćby był to wpływ tylko jednoprocentowy...

Od 2004 r. każda osoba, zasilając fundusze różnych organizacji pożytku publicznego, może zmniejszać z tego tytułu podatek dochodowy do wysokości kwoty stanowiącej 1% należnego podatku dochodowego.

Jeżeli jeszcze sam nie rozliczasz się z fiskusem, na pewno robią to Twoi rodzice. Poinformowuj ich o możliwości przekazania 1% swojego podatku Grzesiowi. W ten sposób pomożesz zebrać pieniądze na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy.

Co trzeba zrobić?
W celu przekazania 1% podatku na rzecz leczenia i rehabilitacji Grzesia wypełniając roczne rozliczenie podatku PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-39 należy w odpowiednich rubrykach wpisać:
Nr KRS: 0000342412
Inne informacje: GRZEGORZ JAŚKIEWICZ - 1% podatku

do góry |GŁÓWNA | AKTUALNOŚCI | KLUB | GALERIA | VADEMECUM | LINKI | KONTAKT | KSIĘGA GOŚCI

©2008-2012 Adam Łomiński